Ota meihin yhteyttä!

Jari Kähkönen
CEO / Myynti
+358 40 015 6425
jari.kahkonen@craftman.fi

Piotr Gidel
Proxy & Country Manager
+48 51 245 8987
piotr.gidel@craftman.fi

Christian Filist
Personnel Manager
+358 401895659
christian.filist@craftman.fi

Jan Petäjäkangas
Marketing Manager
+358 400383080
jan.petajakangas@craftman.fi

Miika Heikkinen
COO / Myynti
+358 40 015 3726
miika.heikkinen@craftman.fi

Jerzy Lulek
Human Resources Manager
+48 53 705 0669
jerzy.lulek@craftman.fi

Marcin Lysiak
Human Resources Consultant
+48788452525
marcin.lysiak@craftman.fi

Lauri Törrö
COB
+358 40 025 5610

Cava
Office dog
dog@craftman.fi

    Voimmeko olla avuksi?

    Ota meihin yhteyttä, niin etsitään yhdessä teille sopiva ratkaisu!

    YHTEYSTIEDOT

    CRAFTMAN OY
    Liuskekuja 3 lt 3
    90630 Oulu
    Finland

    CM RECRUITING
    ul. Kazimierza Wielkiego 1
    50-077 Wroclaw
    Poland

    LASKUTUSTIEDOT

    Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa.

    Craftman Oy, 2421301-9

    Verkkolaskuosoite: 003724213019

    Operaattori: Pohjola (OKOYFIHH)

    Craftman työllistaa ympäri maailman

    Craftman on suomalainen rakennus- ja teollisuusyritysten kumppani, joka on erikoistunut henkilöstöresursointiin ja toteutukseen suomalaisilla sekä puolalaisilla ammattilaisilla.

    Kotipaikkamme on Oulu, mutta toimimme koko Suomen alueella sekä kansainvälisissä projekteissa.

    Ota yhteyttä toimistoomme: craftman@craftman.fi tai katso tarkemmat yhteystiedot yläpuolelta.

     

    Tilaa uutiskirjeemme!